www.luntacunt.fora.pl

Luntacunt project

www.luntacunt.fora.pl Forum Index -> Genre -> Scenariusz v0.1
Post new topic  Reply to topic View previous topic :: View next topic 
Scenariusz v0.1
PostPosted: Wed 12:29, 02 Jan 2008
TomNY

 
Joined: 27 Oct 2007
Posts: 10
Read: 0 topics

Warns: 0/5

carnogheel napisał: „Mniej wiecej chodzilo mi o cos w stylu Diablo z widokiem TPP (Neverwinter Nights) z tym, ze miasto (w D1 Tristram) bylo tworzone i zarzadzane przez playera, tzn. podczas gry musialby dbac o zapewnienie miastu odpowiednich zasobow (food, rzemieslnicy, ochrona itp). Samo tworzenie budynkow mozemy nawet zostawic NPCom, ominie nas koniecznosc tworzenia interfejsu”

i na podstawie tego, ja pomyślałem tak:

Kosmos, far, far away... Oddział komandosów miał wylądować na planecie i zrobić rozpoznanie zanim reszta Armii przyleci uzupełnić zapasy. Niestety rozbili się, ale uszkodzenia są nieznaczne. Zanim armia przyleci (powiedzmy parę tygodni) muszą naprawić i uruchomić radar, który „zeskanuje” planetę. Każdemu żołnierzowi będzie czegoś brakowało do naprawy i każdy po kolei będzie wyruszał sam żeby tego poszukać na planecie (żeby nie było, że w lesie szukają kolektorów słonecznych można założyć, że planeta wygląda jakby była kiedyś zamieszkana przez zaawansowaną cywilizację). Jak się później okazuje na planecie żyją obcy (jakaś znana rasa, z którą będą umieli się dogadać), ale świat jest jak z fallouta i trudno jest cokolwiek kupić, przeważnie trzeba o to walczyć.

Elementy:
- Explosions – najłatwiej dodać broń, która robi ładne wybuchy. A w fabule: Paru obcych powiedziało, że wierzą w koniec planety w ogniu i jak się dowiedzieli, że przyleci Armia to zaczęli planować wykradnięcie bomby atomowej i rozpi... planety. Co też im się uda i będzie można pokazać wielkie Kaboom na końcu!!!

- Crystals – do uruchomienia elektroniki mogą potrzebować kryształów kwarcu Wink Elementy te będą wyciągać ze starej elektroniki obcych.

- Accountants – element ekonomiczny. Oddział ma złoto, za które kupuje potrzebne rzeczy, ale i tak – nie wszystko można kupić, czyli fight, fight, figth. Z oddziałem może być księgowy, który pilnuje, żeby zasoby złota były większe na końcu niż na początku gry Very Happy

Ponies – tutaj najgorzej jest. Jeden z możliwych questów: każdy komandos, który wychodzi z bazy żeby coś zdobyć znajduje przypadkiem małe pluszowe koniki. W końcu domyślają się, że na planecie mogą być ludzie. Krew się leje, ale w końcu ich znajdują – jakaś sekta założyła kiedyś wioskę na planecie, ale wzięto ich do niewoli i tak skończył się ich new free world.

Think about it.
Piszcie czy wam się podoba, czy nie.


The post has been approved 0 times
View user's profile
Scenariusz v0.1
www.luntacunt.fora.pl Forum Index -> Genre
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
All times are GMT + 2 Hours  
Page 1 of 1  

  
  
 Post new topic  Reply to topic  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin